Kierownik Projektów Inwestycyjnych

Miejsce pracy: Katowice

Region: Śląskie

Twoje zadania:

  • prowadzenie prac przygotowawczych poprzedzających realizację inwestycji (przygotowanie założeń technicznych, udział w tworzeniu dokumentacji przetargowej oraz w wyborze projektantów i wykonawców);
  • zarządzanie projektami inwestycyjnymi i modernizacyjnymi, zgodnie z budżetem inwestycyjnym oraz zawartymi kontraktami;
  • nadzorowanie realizacji poszczególnych faz projektu, weryfikacje i aktualizacje harmonogramu, monitorowanie ryzyk i podejmowanie działań prewencyjnych, a także reprezentowanie spółki przed firmami i instytucjami zewnętrznymi;
  • prowadzenie i weryfikacje dokumentacji inwestycyjnej oraz rozliczenie kontraktu;
  • zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego w zakresie obowiązków inwestora;
  • ocenę efektów techniczno-ekonomicznych realizowanych zadań;
  • raportowanie przebiegu inwestycji.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (kierunek: energetyka cieplna, maszyny i urządzenia energetyczne, inżynieria środowiska),
  • minimum 5-letniego doświadczenie w zakresie nadzoru nad realizacją inwestycji w branży energetycznej lub pokrewnej,
  • znajomości urządzeń i instalacji energetycznych (mile widziane uprawnienia energetyczne),
  • znajomości prawa budowlanego oraz aktów prawnych związanych z działalnością energetyczną,
  • umiejętności pracy projektowej i znajomości metodyk prowadzenia projektów,
  • biegłego posługiwania się pakietem MS Office oraz AutoCAD/ ZWCAD,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,
  • zorganizowania, odpowiedzialności i samodzielności,
  • umiejętności współpracy.

Oferujemy:

  • przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym Pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w zespole profesjonalistów,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę.

CV wraz z ewentualnymi referencjami prosimy przesyłać na adres mailowy:  rekrutacja@dalkia.com
w temacie: Kierownik Projektów Inwestycyjnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie umieszczonej poniżej klauzuli i odesłanie jej w osobnym pliku.