SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Oferujemy:

  • Przyjazne miejsce pracy i środowisko, w którym Pracownicy dobrze się czują i mogą w pełni rozwijać swój potencjał,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w zespole profesjonalistów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę.

Wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, controllingu,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Znajomość systemów klasy ERP,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Doświadczenie w branży energetycznej będzie dodatkowym atutem,
  • Zaangażowanie, samodzielność, elastyczność i wysokie umiejętności komunikacyjne.

Twoje zadania:

  • Udział w przygotowaniu budżetów i prognoz wykonania budżetów,
  • Monitorowanie stopnia realizacji budżetu oraz analiza przyczyn odchyleń,
  • Bieżąca kontrola przychodów i kosztów,
  • Udział w przygotowaniu raportów miesięcznych i okresowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu i innych grup interesariuszy,
  • Udział w przygotowaniu danych do raportów GUS, ARE, URE,
  • Udział w przygotowaniu danych do taryfy,
  • Budowa i optymalizacja narzędzi controllingowych,
  • Przygotowywanie procedur i instrukcji w obszarze controllingu.

CV wraz z ewentualnymi referencjami prosimy przesyłać na adres mailowy:  rekrutacja@zec.katowice.pl
w temacie: Specjalista ds Controllingu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie umieszczonej poniżej klauzuli i odesłanie jej w osobnym pliku.